Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Iwonicz-Zdrój

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!