Szamba betonowe Jedlicze

Czemu nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Jedlicze

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Jedlicze

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!