Szamba betonowe Kołaczyce

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Kołaczyce

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kołaczyce

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!