Szamba betonowe Kolbuszowa

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Kolbuszowa

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kolbuszowa

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe prefabrykaty wprost na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, jaki rodzaj oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!