Szamba betonowe Lesko

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz posiadać wytrzymały oraz ekologiczny sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i rodzaju zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Lesko

Zapewniamy kompleksowe usługi w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje sprzęty oraz dźwigi ułatwiające wykonanie wykopu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ekonomię oraz opcję wykonania wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność należy dobrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z wykopem szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej marki. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.