Szamba betonowe Lubaczów

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz mieć trwały oraz ekologiczny sposób przechowywania ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe oceny gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Lubaczów

Oferujemy pełne usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne narzędzia oraz podnośniki umożliwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy zamówić na opcję realizacji wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą wielkość należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej objętości nieczystości, jakie oni produkują. Łącznie z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.