Szamba betonowe Narol

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać trwały i przyjazny środowisku system przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od dekad ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Narol

Zapewniamy kompleksowe prace w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy swoje koparki oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać z uwagi oraz możliwość realizacji budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz średniej ilości ścieków, które oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich jakość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze usługi inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.