Szamba betonowe Nisko

Czemu nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Nisko

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nisko

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!