Szamba betonowe Nowa Dęba

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Nowa Dęba

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowa Dęba

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane szamba bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!