Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz posiadać wytrzymały i przyjazny środowisku system przechowywania ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego pracownika o wycenę dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Nowa Sarzyna

Zapewniamy pełne prace w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne koparki oraz dźwigi ułatwiające zrobienie wykopu i wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać z uwagi oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej objętości ścieków, jakie oni produkują. Razem z wykopem szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.