Szamba betonowe Oleszyce

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Oleszyce

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Oleszyce

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe zbiorniki wprost na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań inwestorów. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!