Szamba betonowe Radymno

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz posiadać trwały i ekologiczny system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Radymno

Zapewniamy pełne usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz dźwigi umożliwiające wykonanie dołu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na oszczędności oraz możliwość wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, które oni produkują. Razem z wykopem szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.