Szamba betonowe Strzyżów

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Strzyżów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Strzyżów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane szamba bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych produktów!