Szamba betonowe Tyczyn

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Tyczyn

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Tyczyn

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe zamówienia, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!