Szamba betonowe Ulanów

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Ulanów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Ulanów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie doradzimy, który typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!