Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Ustrzyki Dolne

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe szamba wprost na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!