Szamba betonowe Zagórz

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Zagórz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Zagórz

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane szamba wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań domowników. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych produktów!