Szamba betonowe Zaklików

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Zaklików

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Zaklików

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe szamba wprost na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb klientów. W zależności od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!