Szamba betonowe Augustów

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Augustów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Augustów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki typ oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb domowników. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!