Szamba betonowe Biała

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Biała

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Biała

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy wyprodukowane szamba wprost na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych produktów!