Szamba betonowe Brańsk

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub remoncie starego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz mieć trwały i ekologiczny sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz wybranej pojemności i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Brańsk

Zapewniamy pełne usługi w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne narzędzia oraz podnośniki umożliwiające zrobienie wykopu i wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na oszczędności oraz realizacji wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność należy dobrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej ilości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.