Szamba betonowe Choroszcz

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz posiadać trwały i ekologiczny sposób przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od dekad ma doskonałe opinie jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Choroszcz

Zapewniamy kompleksowe prace w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać na oszczędności oraz możliwość wykonania ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą wielkość należy dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz uśrednionej ilości ścieków, które oni produkują. Łącznie z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich jakość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej działalności. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.