Szamba betonowe Ciechanowiec

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Ciechanowiec

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Ciechanowiec

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!