Szamba betonowe Czarna Białostocka

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Czarna Białostocka

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Czarna Białostocka

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Transportujemy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!