Szamba betonowe Czyżew

Gromadzenie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz mieć trwały oraz przyjazny środowisku system przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od dekad ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Czyżew

Zapewniamy pełne usługi w kwestii produkcji szamb z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki umożliwiające zrobienie wykopu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić z uwagi oraz opcję wykonania wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą wielkość należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jakie oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.