Szamba betonowe Dąbrowa Białostocka

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Dąbrowa Białostocka

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Dąbrowa Białostocka

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań domowników. W zależności od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!