Szamba betonowe Drohiczyn

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej kanalizacji i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz posiadać trwały oraz przyjazny środowisku sposób przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Drohiczyn

Oferujemy pełne usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje koparki oraz podnośniki umożliwiające wykonanie wykopu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ekonomię oraz możliwość realizacji wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą wielkość należy dobrać. Zależy ona od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, które oni produkują. Razem z wykopem szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby osobom budującym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej działalności. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.