Szamba betonowe Hajnówka

Gromadzenie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć wytrzymały i przyjazny środowisku sposób przechowywania ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Hajnówka

Oferujemy pełne usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Posiadamy własne koparki oraz podnośniki ułatwiające wykonanie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić ekonomię oraz możliwość realizacji wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką wielkość najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej ilości nieczystości, które oni wytwarzają. Razem z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby osobom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.