Szamba betonowe Jedwabne

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Jedwabne

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Jedwabne

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!