Szamba betonowe Kleszczele

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub remoncie starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz posiadać trwały i przyjazny środowisku system przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Kleszczele

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające zrobienie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać na opcję wykonania budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą pojemność należy dobrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców oraz średniej objętości ścieków, które oni produkują. Razem z wykopem szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.