Szamba betonowe Knyszyn

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Knyszyn

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Knyszyn

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych produktów!