Szamba betonowe Kolno

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć trwały oraz przyjazny środowisku sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej pojemności i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Kolno

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz podnośniki ułatwiające wykonanie dołu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać na oszczędności oraz realizacji wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jakie oni produkują. Razem z budową szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.