Szamba betonowe Michałowo

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Michałowo

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Michałowo

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe zbiorniki wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych produktów!