Szamba betonowe Mońki

Gromadzenie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz mieć wytrzymały i przyjazny środowisku system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Mońki

Zapewniamy kompleksowe prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje sprzęty oraz podnośniki ułatwiające zrobienie dołu i zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać z uwagi oraz opcję wykonania wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą pojemność najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz średniej objętości ścieków, które oni produkują. Łącznie z wykopem szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich jakość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.