Szamba betonowe Nowogród

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Nowogród

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowogród

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe prefabrykaty wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. W zależności od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!