Szamba betonowe Rajgród

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć wytrzymały i ekologiczny system przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Rajgród

Zapewniamy kompleksowe prace w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne koparki oraz podnośniki umożliwiające zrobienie dołu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ekonomię oraz możliwość realizacji budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką wielkość najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców oraz średniej ilości nieczystości, które oni produkują. Razem z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi inwestorom budującym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.