Szamba betonowe Sejny

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Sejny

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Sejny

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe zbiorniki wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem szamba zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!