Szamba betonowe Siemiatycze

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Siemiatycze

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Siemiatycze

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem szamba zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!