Szamba betonowe Supraśl

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz mieć trwały oraz przyjazny środowisku sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Supraśl

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje sprzęty oraz dźwigi ułatwiające wykonanie wykopu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać na opcję realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej objętości nieczystości, jakie oni produkują. Razem z wykopem szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom budującym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.