Szamba betonowe Szczuczyn

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Szczuczyn

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Szczuczyn

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb domowników. W zależności od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!