Szamba betonowe Wasilków

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz posiadać trwały i ekologiczny sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Wasilków

Zapewniamy pełne prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne koparki oraz dźwigi umożliwiające zrobienie dołu i wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ze względu oraz opcję wykonania wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką pojemność najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, które oni produkują. Razem z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość ocenia się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze usługi osobom budującym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.