Szamba betonowe Wąsosz

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Wąsosz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Wąsosz

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań domowników. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!