Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Wysokie Mazowieckie

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością zasugerujemy, który rodzaj oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!