Szamba betonowe Czarne

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Czarne

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Czarne

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych produktów!