Szamba betonowe Czersk

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Czersk

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Czersk

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe szamba bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie doradzimy, który typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!