Szamba betonowe Człuchów

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Człuchów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Człuchów

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!