Szamba betonowe Debrzno

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Debrzno

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Debrzno

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane szamba wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją szamba zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb domowników. W zależności od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!