Szamba betonowe Dzierzgoń

Czemu nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Dzierzgoń

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Dzierzgoń

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty wprost na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem szamba zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb klientów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!