Szamba betonowe Gniew

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Gniew

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Gniew

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych produktów!