Szamba betonowe Kępice

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Kępice

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kępice

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!